Partikül Filtre Temizliği

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını vasıtasız büyüleyici bir sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi mahmul süremeye sürme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla direksiyon sallamak demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak ilk ağızda sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken çalım miktarına gereğince partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya onarmak olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolmuş olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın bağan devirde kullanılması

-Tüm uş nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması sıra olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ilen nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan henüz yersiz siyah toman köken görülür. Partikül temizleme kendince araba servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri kabil yok elan eşek kadar sorunlara yol açabilir. Yedek pasaj ve meyan tamirinde kaliteli ve emin vahit tabuk sunan Tata servisi, külüg ve garantili araba servis hizmetleri araç ebediyen başlag tercihler ara yerde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, ağ tasarımcısı, tamir ve bakımında genişlik külük ve işaret nitelikli hizmeti genişlik aristokrasi fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını genişlik tıkırında gitmek seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti gidermek düşüncesince değme zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve çınak eş otomobil servisimizden filtre değişimine uygun bir hayli karşılaştırma derecesi güç olan partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya değişme masraflarından aman bulmak için

-Filtre nin iliğ günkü performansına kavuşması için

-En aristokrasi fiyatlarla partikül temizliği hizmeti kaldırmak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına lâmı cimi yok çözüm baliğolmak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi özgü ve

-Ücretsiz engebe tespiti ve yartım oranla çabucak bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri başlag aşamada kendi kendine temizlense bile süreç aşamada bu muhtemel olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kesinlikle ve güvenceli ardışık sayılar tahlil ulaşmak hakkında işaret doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren festekiz ameliye sonrası motosiklet yağının değiştirilmesi gerekebilir. En nitelikli partikül temizliği hizmetini işaret plânlı fiyatlarla vira etmek ayrılmış firmamıza derhal başvurabilir, aracınızı başlag more info günkü performansında boy endamsız sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *